تراکتور مدل سال 92

این دیدار که اولین دیدار لیگ برتر فوتبال ایران در سال 92 بود، در ورزشگاه عضدی رشت برگزار شد وبا برتری دو بر یک تراکتورسازی پایان یافت.

تیم تراکتورسازی در حالی در این دیدار به مصاف تیم داماش رفت که در دو بازی آخر خود به ترتیب مغلوب استقلال تهران و سپاهان اصفهان شده و تا حد زیادی از کورس قهرمانی عقب افتاده بود.

با این وجود شاگردان اولیویرا در این بازی که حکم بازی انتقامی نیز برای این تیم به سبب شکست برابر داماش در جام حذفی را داشت، با قدرت به مصاف حریف شمالی خود رفتند و با پیروزی بر حریف و کسب 3 امتیاز شانس خود را زنده نگهداشتند.

دراین بازی مسعود ابراهیم زاده از یک لحظه غفلت و اشتباه مدافعین و دروازه بان داماش استفاده کرد و در دقیقه 19 اولین گل را به ثمر رساند وسید مهدی سید صالحی در دقیقه 25 دومین گل تراکتورسازی و چهاردهمین گل خود را وارد دروازه حریف کرد.

تک گل تیم داماش را علیرضا جهانبخش به دنبال ارسالی از جناح چپ با ضربه سر زیبایی در دقیقه 65 به ثمر رساند.

در این بازی تیم تراکتورسازی در نیمه اول حملات زیادی روی دروازه حریف داشت که موفق شد موقعیت های خود را به گل تبدیل کند، ولی در نیمه دوم بازیکنان تیم داماش بودند که بازی را در اختیار گرفته و موقعیت های خوبی را هم خلق کردند، اما نتوانستند از آنها استفاده کنند.

تیم فوتبال تراکتورسازی با این پیروزی صاحب 58 امتیاز از31 بازی شد وهمچنان در رده سوم جدول بعد از تیم های استقلال و سپاهان به ترتیب با 60 و 59 امتیاز از30بازی باقی ماند.

رده های چهارم و پنجم جدول به تیم های فولاد و نفت تهران با 55 و 53 امتیاز از 30 بازی اختصاص دارد.

تیم داماش نیز با 37 امتیاز از 31 بازی در رده سیزدهم باقی ماند.

 

 

/ 2 نظر / 27 بازدید
مربی فوتبال

چهارخبر تراکتوری اول: پس از قطعی شدن اردو در تهران هواداران تهرانی تراکتور،ازتاریخ وزمان ورود تیم به تهران پرس وجو میکنندتا خود را برای استقبال آماده کنند،همچنین آنهادنبال پوستر وعکس تیمی تراکتور که علی کریمی با بازوبنددر آن حضورداشته باشد،میگردند تا در محل تمرین ومغازه های خود نصب کنند،هواداران میگویند تراکتور همیشه رؤیایی است وبا کریمی رؤیایی تر.ماهم میگوییم تراکتور همیشه طوفانی است وبا کریمی طوفانی تر دوم: جاسم کرار دیشب در ف.ک. به من گفت:یکی از آرزوهایم بازی کردن درکنار علی کریمی است وامیدوارم امسال در قهرمانی تراکتور شریک باشم،وی افزود:که فتح الله زاده مرا گول زد واز تراکتور جدا کرد، کرار ادامه داد:که اگربه تراکتور برگردم یک گُل برای استقلال مافیایی کنار گذاشته ام! به امید خدا سوم:هواداران برای حامد لک دروازه بان جوان وآیینده دار تراکتور ،اسم دروازه بان بارسلون را انتخاب کرده واورا با لقب"حامدِ ویکتور والدِس" تشویق خواهندکرد چهارم:سعیددقیقی مهاجم سریع وگلزن تراکتور درمصاحبه اش گفت:باتوجه به اینکه علی کریمی باپاسهای طلایی خود برای مهاجمان فرصت گُل ایجادمیکند،شانس من برای آقای گُل شدن

duzlu

سلام جهت تبادل لینک هب ما هم سری بزنید شادقالین شادیاشایین