گسترش فولاد به دنبال تثبیت قهرمانی

 

به گزارش خبرگزاری فارس، هفته بیست و چهارم لیگ دسته یک در گروه الف فردا با برگزاری هفت بازی دنبال می‌شود.

در این گروه گسترش فولاد با توجه به فاصله 9 امتیازی که ایجاد کرده است تقریباً‌ صعود خود به لیگ برتر قطعی کرده و تنها با کسب یک امتیاز دیدار مقابل ابو مسلم می‌تواند جشن صعود بگیرد.

در این گروه 4 تیم مس سرچشمه، الوند همدان، نفت مسجد سلیمان و گل‌گهر سیرجان برای کسب عنوان دومی گروه و رفتن به دیدار پلی با یکدیگر رقابت نزدیکی دارند. این چهار تیم در 3 مسابقه پایانی خود مطمئناً به دنبال کسب تمامی امتیازات هستند تا شانس خود را در مرحله پلی‌آف جستجو کنند.

در انتهای جدول ماشین‌سازی تبریز با کسب تنها 13 امتیاز سقوطش قطعی شده و شهرداری اراک با 20 امتیاز آخرین تلاش‌های خود را می‌کند تا در لیگ دسته اول باقی بماند.

در گروه ب نیز فردا 7 مسابقه انجام می شود. در این گروه 4 تیم شهرداری تبریز، استقلال خوزستان، شهرداری یاسوج راهیان کرمانشاه رقابت بسیار نزدیکی برای کسب مقام‌های اول و دوم دارند.

در حساس‌ترین رقابت این هفته استقلال خوزستان و شهرداری تبریز به مصاف یکدیگر می‌رفتند. شهرداری تبریز با 43 امتیاز در صدر و استقلال با 42 امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد. این دیدار می‌تواند تأثیر زیادی در تعیین سرنوشت قهرمانی داشته باشد.

در این گروه یادآوران شلمچه با کسب تنها 13 امتیاز سقوطش قطعی شده است و برق شیراز و حفاری اهواز رقابت نزدیکی با یکدیگر برای ماندن در لیگ دسته اول دارند.

برنامه بازی‌های هفته بیست و چهارم را در زیر می‌خوانید:

روز شنبه 10/1/92

گروه الف

ابومسلم - گسترش فولاد تبریز

شهرداری اراک - مس سرچشمه

الوند همدان  - پارسه ایرانیان

نفت مسجد  - سلیمان  اتکا گرگان

ماشین سازی - استقلال اهواز

سنگ آهن افق - شاهین

نساجی مازندران - گل گهر سیرجان

روز شنبه 10/1/92

گروه ب

مس رفسنجان - پاس

یادآوران شلمچه - راهیان کرمانشاه

شهرداری یاسوج - نیروی زمینی

استقلال خوزستان - شهرداری تبریز

شهرداری بندرعباس - حفاری اهواز

برق شیراز - سایپا شمال

ایرانجوان بوشهر - فولاد یزد

/ 2 نظر / 21 بازدید